Anglies ir molio veido kaukė Clay - Charcoal Detox

Anglies ir molio veido kaukė Clay - Charcoal Detox

La Chinata
9,00 €

(9,00 € 1 vnt)

Nėra mokesčio

Veido kaukė yra puikus sprendimas norint nuodugniai pašalinti nešvarumus, kuriuos kiekvieną dieną kaupia mūsų oda, nes jame yra koncentruoto gryno molio, ekologiško ypač tyro alyvuogių aliejaus

Kiekis 50 ml 

Kiekis

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

 

Nemokamas pristatymas nuo 25.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Veido kaukė yra puikus sprendimas norint nuodugniai pašalinti nešvarumus, kuriuos kiekvieną dieną kaupia mūsų oda, nes jame yra koncentruoto gryno molio, ekologiško ypač tyro alyvuogių aliejaus ir Quillaia, natūralaus ekstrakto, turinčio sebumą reguliuojančių ir valančiųjų savybių. 

Rezultatas - sudrėkinta, švytinti oda, be blizgančių vietų ar trūkumų, subalansuojanti odos sebumą, paliekant sudrėkinamą, švarią ir matinę odą.

Tai unikali kaukė, nes ji pašalina porose besikaupiančius nešvarumus giliau nei kitos priemonės, dėl bambuko medžio anglies derinio su absorbuojančiomis ir detoksikuojančiomis savybėmis; Coswhite molis, kilęs iš Prancūzijos, reguliuojantis riebalų perteklių ir padedantis pašalinti odos toksinus ir nešvarumus; ir kaolino molis, pasižymintis priešuždegiminėmis, šveičiamosiomis ir minkštinačiomis savybėmis.

Jo formulėje taip pat yra Quillaia natūralaus ekstrakto, kuris suteikia riebalų reguliavimo ir gryninimo naudą. Taip pat sudėtyje yra natūralių veikliųjų medžiagų, kurios gaunamos iš ryžių, suteikia matinį paviršių, nes sugeria riebalų perteklių. Oda lieka minkštą ir sudrėkinta.

Ypač tyras alyvuogių aliejuje suteikia gilų drėkinimą; jis taip pat ištaiso barjerinę odos funkciją, turi prieš-senėjimo poveikį ir veikia kaip galingas antioksidantas.

Norint gauti matomą ir ilgalaikį poveikį, rekomenduojama jį naudoti du ar tris kartus per savaitę ant švarios ir sausos odos. Veidą reikia užtepti plonu sluoksniu ir paskleisti švelniai masažuojant, išvengiant akių ir lūpų kontūro. Tada palikite 10-15 minučių ir nuplaukite dideliu kiekiu šilto vandens.

Tūris: 50 ml.

La Chinata
5 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susiję produktai

(Yra 16 kitų produktų šioje kategorijoje)