Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Tangent GC

Tangent GC yra Švedų gamintojas. Ekologiškų skalbiklų ir kūno priežiūros produktų linija. Aukščiausios kokybės drabužių skalbikliai ir minkštikliai. Ekologiški ir veganiški produktai. Kūno priežiūros produktų gamybai naudojami tik natūralūs augaliniai aliejai. Produktų pakuotė gaminama iš bioplastiko. 

Tangent GC yra Švedų gamintojas. Ekologiškų skalbiklų ir kūno priežiūros produktų linija. Aukščiausios kokybės drabužių skalbikliai ir minkštikliai. Natūralūs skalbikliai, suteikiantys Jūsų drabužiams ilgaamžiškumą. Ekologiški ir veganiški produktai.
Kūno priežiūros produktų gamybai naudojami tik natūralūs augaliniai aliejai. Neatliekami bandymai su gyvūnais ir nenaudojami iškastiniai ištekliai. Produktų gamyboje nenaudojami dažikliai, konservantai ar cheminiai naftos produktai. 
Pakuotės gaminamos iš bioplastiko.

Rasta 6 prekės(-ių).

Rodoma 1-6 iš 6 prekės(-ių)

Rūbų minkštiklis Kiyomi

Kaina 16,00 €
Audinių minkštiklis, kvepiantis kijomi, sumažina skalbiklio likučių kiekį ir kalkių nuosėdas – jis ypač tinka jautrios odos žmonėms. Dėl mūsų...

Rūbų skalbiklis Yuzu

Kaina 16,00 €
Rūbų skalbiklis, kvepiantis japoniška citrina, švelniai veikia audinius. Jis pritaikytas tokioms medžiagoms kaip avių vilna ir šilkas....