Drėkinamasis alyvuogių aliejaus ir vyšnių kūno sviestas

Drėkinamasis alyvuogių aliejaus ir vyšnių kūno sviestas

La Chinata
8,00 €

(8,00 € 1 vnt)

Nėra mokesčio

Drėkinamasis alyvuogių aliejaus ir vyšnių kūno sviestas. Šiame produkte rasite ypač nekaloringą alyvuogių aliejų, kuris apsaugo nuo senėjimo požymių ir veikia kaip antioksidantas. Natūralus maitinamasis taukmedžio sviestas pasižymi didele drėkinamąja galia. Ir vyšnia - dėka vitamino C ir gaivinančių baltymų
Kiekis 250 ml

Kiekis
Paskutinė prekė

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

 

Nemokamas pristatymas nuo 25.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Drėkinamasis alyvuogių aliejaus ir vyšnių kūno sviestas. Jis greitai susigeria, palikdamas glotnią odą ir malonų vyšnių aromatą.

Šiame produkte rasite ypač nekaloringą alyvuogių aliejų, kuris apsaugo nuo senėjimo požymių ir veikia kaip antioksidantas. Natūralus maitinamasis taukmedžio sviestas pasižymi didele drėkinamąja galia. Ir vyšnia - dėka vitamino C ir gaivinančių baltymų, kartu su jogurto savybėmis, palaiko natūralią odos hidrataciją ir padeda ją apsaugoti, regeneruoti bei atnaujinti epidermio ląsteles. Sudėtyje esantis terminis vanduo prideda raminančio ir švelninančio poveikio odai, todėl šis kūno sviestas idealiai tinka jautriai odai ar paraudimui.

Rekomenduojame produktą įmasažuoti sukamaisiais judesiais visą kūną ar vietose, kuriose yra paraudimų ar sausos odos zonų.

La Chinata
2 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susiję produktai

(Yra 16 kitų produktų šioje kategorijoje)