Intesyviai drėkinantis kondicionierius sausiems ir pažeistiems plaukams "No.1 L'HYDRATATION" 50 ml

David Mallett Conditioner "No.1 L'HYDRATATION" 50 ml
13,00 €
Nėra mokesčio

Intesyviai drėkinantis kondicionierius sausiems ir pažeistiems plaukams "No.1 L'HYDRATATION" 50 ml. Drėkina ir stiprina plaukus. Nepalieka likučių. Palengvina šukuosenos formavimą. Išlygina arba paryškina garbanas. Ilgam sudrėkina. 

„David Mallett“ prancūziški plaukų priežiūros produktai išsiskiria aukščiausia kokybe, techninėmis naujovėmis ir kitais pranašumais prabangos prekių rinkoje. Gaminant produktus, didžiausias dėmesys skiriamas trims pagrindiniams plaukų aspektams: DRĖKINIMUI, APIMČIAI ir SPALVAI.

Kiekis: 50 ml 

Kiekis

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

 

Nemokamas pristatymas nuo 25.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

,,David Mallett“ plaukų priežiūros produktai buvo sukurti, atsižvelgiant į menkiausius salono klientų išreikštus poreikius. Jie žinomi dėl lengvo naudojimo ir išskirtinių savybių, leidžiančių pasiekti geriausius galimus rezultatus.

Tikslas buvo sukurti rinktinį aukščiausios kokybės produktą, kuris drėkintų plaukus, jų neapsunkindamas, ir leistų išsaugoti švelnią plauko struktūrą, jo neperkaitinant ir neapkraunant pernelyg dideliu kiekiu šukuosenų formavimo priemonių.

Intesyviai drėkinantis kondicionierius sausiems ir pažeistiems plaukams "No.1 L'HYDRATATION" 50 ml. Drėkina ir stiprina plaukus. Nepalieka likučių. Palengvina šukuosenos formavimą. Išlygina arba paryškina garbanas. Ilgam sudrėkina. Bekvapis.

Plaukų tipas: nuo normalių iki labai sausų plaukų.

Pagrindinė sudėtinė dalis : Keravis : augalinis proteinų kompleksas, leidžiantis medžiagoms prasiskverbti tiesiai į plauko žievę. Jis sustiprina plauką iš vidaus, glotnindamas folikulą. Plaukai įgyja šilkinį švelnumą ir neįtikėtiną žvilgesį.

Kaip naudoti: įtrinkite į drėgnus, išplautus plaukus, sušukuokite ir gerai išskalaukite. Jeigu plaukai stipriai pažeisti, galite palikti kondicionierių iki 20 minučių.

Patarimai : priemonė galima naudoti plaukų priežiūrai per atostogas, nes ji apsaugo ir maitina saulės veikiamus plaukus.

David Mallett Conditioner "No.1 L'HYDRATATION" 50 ml
3 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susiję produktai

(Yra 16 kitų produktų šioje kategorijoje)