Locherber kuno kvepalai Malaber Pepper

Locherber kūno kvepalai "Malaber Pepper" 50 ml


Locherber "Malaber Pepper"
47,00 €

(37,00 € 1 vnt)

Nėra mokesčio

Locherber kūno kvepalai "Malaber Pepper" yra išpilstyti į rankomis dažyto stiklo buteliukus, kuriuos puošia skirtingos etiketės su atitinkamam kvapui būdingais ornamentais. Elegantiškas ir minimalistinis kvepalų buteliukas užims garbingą vietą kosmetikos priemonių lentynoje ir primins apie aromatingus kasdieninius grožio ritualus.

Malabaro krante užgimęs „Malabar Pepper“ kvepalai užburia rytietiškų prieskonių ir citrusinių vaisių darna ir pulsuojančia energija.

Kvapų šeima: Rytietiški 
Kiekis:50 ml

Kiekis
Išparduota

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

 

Nemokamas pristatymas nuo 25.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

„Locherber Milano“ – tai aukščiausios kokybės ir natūralios sudėties kvepalai, įkvėpti itališkos aistros ir pagaminti su ypatinga atida detalėms. Išraiškingi, ryškūs ir charakteringi kvapai gimsta iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros. Gamtos dovanojamų natūralių ingredientų visuma kvapuose kuria darną ir harmoniją, kuri ant žmogaus odos atsiskleidžia kaip savitas ir autentiškas aromatas. Kvepalų konsistencija lygi 20 proc., tad kvapas išsilaiko gerokai ilgiau.

Locherber kūno kvepalai Malaber Pepper yra išpilstyti į rankomis dažyto stiklo buteliukus, kuriuos puošia skirtingos etiketės su atitinkamam kvapui būdingais ornamentais. Elegantiškas ir minimalistinis kvepalų buteliukas užims garbingą vietą kosmetikos priemonių lentynoje ir primins apie aromatingus kasdieninius grožio ritualus.

Malabaro krante užgimęs „Malabar Pepper“ kvepalai užburia rytietiškų prieskonių ir citrusinių vaisių darna ir pulsuojančia energija.

Kvapų natos:

·   Citrusiniai vaisiai žaidžia tarp salsvo ir lengvai rūgštaus aromato, kuris kvapui suteikia lengvumo ir švaros pojūčio;

·   Energingas ir intensyvus imbieras priduoda gaivinančio lengvumo;

·   Tobulas cinamono ir juodųjų pipirų derinys maloniai šildo, uždega ir vėl nuramina;

·   Kiparisas ir pačulė skleidžia gilios medienos ir drėgnos žemės natas;

·   Kedro mediena šildo geidulingu balzaminiu ir žemišku miško kvapu.

„Locherber Milano“ žino, jog kvapai – lyg esminis pagrindas, o kartu ir užbaigiamasis akcentas, užpildantis erdvę, kuriantis prisiminimus ir sužadinantis emocijas. Italų šeimos užaugintas prekinis ženklas keliauja net per tris kartas, kurios, vedinos itališkos aistros ir šveicariško tikslumo, iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus ir pirminę viziją. Jau 40 metų kūno bei namų kvapus kuriantis „Locherber Milano“ atsižvelgia į smulkiausias produkto detales, kiekviename jų sujungdamas natūralias gamtos žaliavas. „Locherber Milano“ vizija sujungia antikinio ir moderniojo Milano stilius, kurie kvapų buteliukus paverčia įstabia namų interjero detale.

Locherber "Malaber Pepper"

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susiję produktai

(Yra 16 kitų produktų šioje kategorijoje)