Serumas sausiems ir pazeistiems plaukams

Serumas sausiems plaukams

Natural Formula Ampoule Intense
10,99 €
Nėra mokesčio

Serumas sausiems plaukams. Serumas akivaizdžiai gerina plaukų būklę aprūpinant plaukus drėgme ir maistingomis medžiagomis, jie tampa lengviau iššukuojami, nepasiduoda stipriam susivėlimui. Sausų plaukų serumas yra praturtintas maistingais keratino, saulėgrąžų, taukmedžio ir ricinos ekstraktais

Talpa: 145 ml

Kiekis
Paskutinė prekė

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

 

Nemokamas pristatymas nuo 25.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Serumas sausiems plaukams yra praturtintas maistingais keratino, saulėgrąžų, taukmedžio ir ricinos ekstraktais. Naudojant serumą plaukams išvengsite nepageidaujamo ir šukuoseną gadinančio plaukų šakojimosi ir galiukų skilinėjimo, suformuosite kasdienę tvarkingą šukuoseną. Serumas akivaizdžiai gerina plaukų būklę aprūpinant plaukus drėgme ir maistingomis medžiagomis, jie tampa lengviau iššukuojami, nepasiduoda stipriam susivėlimui. Jūsų plaukai taps atsparesni aplinkos ir oro sąlygų daromai žalai visiems laikams!

Naudokite plaukų serumą tik ant švarių, išdžiovintų plaukų. Paimkite nedidelį kiekį serumo piršto galiukais, lengvai įmasažuokite tarp pirštų ir lengvais judesiais sutepkite plaukų sruogas, modeliuojant norimą plaukų šukuoseną ar stilių. Venkite serumo patekimo ant plaukų šaknų.

Natural Formula Ampoule Intense
2 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susiję produktai

(Yra 16 kitų produktų šioje kategorijoje)