Šveičiamoji kūno šluostė Nano Care Cloth

9,90 €
Nėra mokesčio

Šveičiamoji kūno šluostė pašalina negyvas odos ląsteles, giliai valo ir mažina poras. Stabdo odos senėjimą, oda tampa stangri, lygi  ir jaunatviška. Ir visa tai naudojant tik vandenį ar mėgstamą muiliuką ar kūno prausiklį! „Nano Care“  šveičiamoji kūno šluostė - saugus ir efektyvus daugkartinis šveitiklis, skirtas švaresnei ir sveikesnei odai.

Kiekis

Saugus ir greitas atsiskaitymas  

Saugus ir greitas atsiskaitymas

 

Nemokamas pristatymas nuo 25.00 €

Daugiau info +370 623 00819  

Daugiau info +370 623 00819

Šveičiamoji kūno šluostė pašalina negyvas odos ląsteles, giliai valo ir mažina poras. Stabdo odos senėjimą, oda tampa stangri, lygi  ir jaunatviška. Ir visa tai naudojant tik vandenį ar mėgstamą muiliuką ar kūno prausiklį! „Nano Care“  šveičiamoji kūno šluostė - saugus ir efektyvus daugkartinis šveitiklis, skirtas švaresnei ir sveikesnei odai. Produktas ne tik atgaivins jūsų odos išvaizdą, bet ir suteiks jai jaunatvišką spindesį bei padės sumažinti matomus senėjimo požymius. Tai puikus sprendimas keliaujant ar norint palaikyti odos priežiūrą be papildomų nepatogumų – nebereikės su savimi vežiotis specialių pylingo priemonių – užteks kompaktiškos daugkartinės šluotės.

ŠLUOSTĖS NAUDOJIMAS: Sudrėkinkite šluostę, kartu galite naudoti kūno prausiklį ar muiliuką ir lengvais, švelniais judesiais valykite kūno odą. Turint jautria odą naudokite šluostę labai švelniai. Po procedūros kūną pakartotinai nusiplaukite vandeniu.

ŠLUOSTĖS VALYMAS: Plauti rankomis ar skalbti žemoje temperatūroje. Išplovus palikti išdžiūti.

DĖMESIO: Negalima lyginti.

5 Prekės

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Susiję produktai

(Yra 16 kitų produktų šioje kategorijoje)