Antoine prancūziški audinių skalbikliai ir kūno kvepalai

Paskelbta: Skaityta: 1182

Viena svarbiausių „Antoine“ taisyklių ir idėjų – rekomendacija naudoti vienodai ar labai panašiai kvepiančias skalbimo priemones (skalbiklį ir minkštiklį) bei kūno priežiūros priemonės (skystą muilą, dušo želė ir kvepalus).

Švara, kokybė ir geras kvapas viename. Manote, taip nebūna? Būna! Būtent į tai orientuojasi prancūzų gamintojas „Antoine“, siūlantis skalbimo ir higienos priemones bei kvepalus.

„Antoine“ užsiima kūno, drabužių ir kitų audinių švaros, higienos bei kvapų priemonių gamyba. Prancūziškas prekinis ženklas siekia vientisumo ir tolygumo tiek higienoje, tiek kvepaluose. Pagrindinė jų idėja – kad kūnas ir drabužiai kvepėtų vienodai.

Ypatingas dėmesys skalbikliams

 Pradėkime nuo skalbiklių, kurie nustebins savo kvapų išskirtinumu ir neįkyrumu, kas itin svarbu skalbiant savo drabužius ar kitą tekstilę. Prancūzai visada pasižymi savitu skoniu, požiūru į gaminius tiek estetine, tiek kokybine prasme. Taigi ypatingas dėmesys „Antoine“ gamyboje skiriamas ir tokioms priemonėms kaip skalbikliai, kurie užima didelę dalį jų produkcijos. Juk viskas prasideda nuo švaros. Pirmiausia – švarūs drabužiai, tada – geras kūno kvapas. 

„Antoine“ skalbikliai atkreiptų jūsų dėmesį ir dėl spalvų, kurios priklauso nuo kvapo. Šiuose skalbikliuose yra maistinių dažiklių, kurie ištirpsta skalbimo metu, tad jūsų drabužių tikrai nenudažys.

 „Antoine“ skalbimo priemones galima išskirti į du pagrindinius gaminius – skalbiklį ir minkštiklį. Vyraujančios kvapų gamos – nuo nuosaikių, neįkyrių, švelnių iki aštresnių ir intensyvesnių. Pavyzdžiui, „Classic“ – klasikinis kvapas, skirtas žmonėms, kuriems patinka įprasti, neišsiskiriantys kvapai. Beje, tai geriausia priemonė Jūsų skalbiniams, jei norite gaivos pojūčio, be jokio stipresnio kvapo. Norintiems ne tik gaivos, bet ir subtilaus kvapo, rekomenduojama rinktis „Pour Elle“ kvapo skalbiklį ar minkštiklį. Klasikinis kvapas čia papildytas rožinių medžiagų skoniais. O štai „Intense“ kvapas, kurio sudėtyje yra pačiolio, odos ir ambros (gintaro) prieskonių – intensyvus, skirtas netradicinio skonio mėgėjams, tiems, kurie nori savo audiniams suteikti ryškų kvapą.

Skalbiklių ir kūno priežiūros priemonių vientisumas

 Viena svarbiausių „Antoine“ taisyklių ir idėjų – rekomendacija naudoti vienodai ar labai panašiai kvepiančias skalbimo priemones (skalbiklį ir minkštiklį) bei kūno priežiūros priemonės (skystą muilą, dušo želė ir kvepalus). Taip išvengsite nepageidaujamo dviejų skirtingų kvapų susimaišymo ir išlaikysite kvapų linijos vientisumą.

Beje, „Antoine“ produkcijos gamybai pasitelkiamos išskirtinės haute couture kokybės žaliavos, dažniausiai jos yra naudojamos tik aukščiausio lygio parfumerijoje.

Jei naudojate „Classic“ skalbiklį ar minkštiklį, rinkitės muilą, dušo želė ir kvepalus taip pat iš „Classic“ serijos, kur jus pasitiks kedras, sandalmedis, ambra bei muskusas. Prie šios minkštiklių bei skalbiklių linijos derės ir „Pour Elle“ kūno priežiūrios gaminiai – tai klasikinio kvapo pagrindu sukurta kompozicija, praplėsta moteriškais rožinių medžiagų kvapais.

 Štai „Intense“ ir „Ambre“ kūno priežiūros priemonės patiks aštresnių bei drąsesnių kvapų mėgėjams – čia jaučiamas  pačiulis, oda, ambra. O „Cedre“ – aštrus kedro kvapas. Tai universalus kvapas, tinkantis tiek vyrams, tiek moterims.

Mėgstantiems švelnumą rekomenduotinos „Santal“ bei „Musc“ kūnos priežiūros priemonės.

Nepamirškite – rinkitės atidžiai, ieškokite ventisumo ir atrasite darną tiek drabužių, tiek kūno kvapuose.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausio Vasario Kovo Balandžio Gegužės Birželio Liepos Rugpjūčio Rugsėjo Spalio Lapkričio Gruodžio