Kaip išsirinkti namų kvapų difuzoriaus dydį

Paskelbta: Skaityta: 1282

Namų kvapų gamyboje naudojami tik geriausi eteriniai aliejai. Visi gaminiai yra rankų darbo, gaminami itin kruopščiai ir atsižvelgiant į smulkiausias detales. 

Namų kvapų difuzrių buteliukai yra įvairių dydžių – nuo 100 ml iki 4700 ml. Namų kvapų difuzoriai turi ratano lazdeles. Vieno ar kito dydžio pasirinkimą lemia ne tik kvapo sklidimo trukmė, bet ir estetika. Tik tinkamo dydžio indas padės Jums geriausiai papuošti namus.

100 ml difuzrius tinka mažoms erdvėms, tokios kaip vonia, tualetas ar mažas kambarys.

250 ml namų kvapų difuzoriai puikiai tinka vidutinio dydžio patalpoms, pavyzdžiui, pagalbinėms patalpoms, kambariams-spintoms ar nedideliems butams (pvz., vieno kambario butams), o 500 ml dydžio difuzoriai puikiai tiks vidutinio dydžio-didelėms patalpoms, pvz., vestibiuliams, svetainėms, virtuvėms ar laiptinėms. Difuzoriai nuo 1000 ml tinka atviroms erdvėms, profesinėms patalpoms, studijoms ar kitoms didelių išmatavimų patalpoms.

Jeigu norite, kad visuose Jūsų kambariuose nuolat sklistų gerai juntami kvapai, teturite pažaisti su skirtingais dydžiais ir pastatyti didesnį difuzorių į mažesnį kambarį.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausio Vasario Kovo Balandžio Gegužės Birželio Liepos Rugpjūčio Rugsėjo Spalio Lapkričio Gruodžio