Tobula vieta namų kvapams

Paskelbta: Skaityta: 1206

Susikurkite jaukius namus su natūraliai namų kvapais. Venkite statyti namų kvapų difuzorius šalia šilumos šaltinių ar oro srovės, šalia palangių ar knygų lentynų.

Turite nuspręsti, kur pastatyti difuzorių. Stikliniai buteliukai su kvapais ir ratano lazdelėmis yra puiki interjero detalė: jie elegantiški, bet subtilūs ir tinka bet kokioje aplinkoje, tačiau, tai, kur pastatysite namų kvapų difuzorių, turės įtakos kvapo sklidimui ir jo išsilaikymo trukmei.

Namų kvapų difuzorių niekada nereiktų statyti žemiau nei vieno metro aukštyje arba aukščiau už savo nosį. Kvapas natūraliai kyla ir užpildo orą, tad jeigu pastatysite difuzorių per aukštai, jis ne taip veiksmingai skleis kvapus, o Jūs jų taip stipriai nejausite. Dar turėtumėte atsižvelgti į pagrindą: difuzorių reikia statyti ant lentynos, prieš kurią nėra kitų lentynų. Be to, virš difuzoriaus neturėtų būti jokių kliūčių.

Todėl ideali vieta yra stalai ir kavos staleliai, žemi baldai ar komodos. Venkite statyti namų kvapų difuzorius šalia šilumos šaltinių ar oro srovės, šalia palangių ar knygų lentynų. Tinkamai parinkus difuzoriaus dydį ir jo pastatymo vietą, galėsite išties pasimėgauti švente uoslei.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausio Vasario Kovo Balandžio Gegužės Birželio Liepos Rugpjūčio Rugsėjo Spalio Lapkričio Gruodžio